İstanbul Evden Eve Nakliyat

SİMBO İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYE

İstanbul 39 ilçesiyle bugün kayıtlı 16 milyona yaklaşan bir nüfusa ev sahipliği yapan, dünyanın en kalabalık şehirlerindendir. Böyle büyük bir nüfusu barındıran şehir, gelişmişliğinde etkisiyle büyük bir eğitim, sanayi ve ticaret şehri olmuştur. Buna bağlı olarak, şehirde büyük bir demografik hareketlilik söz konusudur. İstanbul’da günde sayısız insan mekansal olarak yer değiştirmekte, İstanbul’a taşınmakta veya İstanbul’dan taşınmaktadır. Yine aynı şekilde İstanbul içinde farklı ilçelere, semtlere taşınarak yer değiştiren insanların yanında bir çok ofis ve iş yeri taşınması da olmaktadır. Hal böyle olunca da büyük bir nakliye hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada İstanbul’un bir çok ilçesinde şubeleşen Simbo İstanbul Evden Eve Nakliyat firması kaliteden ödün vermeyerek kendinden sıkça söz ettirmektedir. Firmanın temel prensibi, müşterinin memnuniyeti ve güveni üzerine kuruludur. Kaliteyi uygun fiyata sunan İstanbul Evden Eve nakliyat, gün geçtikçe kendisini daha da geliştirmekte ve geniş kitlelere ulaşmaktadır.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYE HİZMET ANLAYIŞI

İnsanlar bir yerden bir yere taşınırken, mutlak surette bir nakliye firmasına ihtiyaç duyarlar. İstanbul ise nüfusun yoğun olduğu, insanların çokça yer değiştirdiği, göç alan ve veren bir şehirdir, bu nedenle sayısız nakliye firmasının hizmet verdiği bu bölgede, yoğun bir taşınma söz konusudur. Simbo İstanbul Evden Eve Nakliye firması, bu alanda verdiği hizmet ile göz doldurmaktadır. İstanbul Evden Eve Nakliye firması İstanbul’dan Türkiye’nin her iline ve ilçesine nakliye hizmeti vermekte olan, geniş kitlelere yayılmış,nakliye hizmetinde kaliteden ödün vermeyerek kendini kanıtlamış bir firmadır. Hizmet anlayışında en dikkat çeken şey deneyimli elemanlar ve güvenilir taşımadır. Firmayı aradığınızda, ekip elamanları size geri dönüş yaparak isteğiniz dahilinde evinize gelip, ücretsiz ekspertiz yapar evin taşınma planını belirleyerek, müşteriyle fiyat anlaşması yapar. Bu süreçten sonra belirlenen plan dahilinde, eşyalar paketlenip nakliye asansörleriyle indirilerek, düzenli bir şekilde araçlara bindirilip, yeni adrese doğru gönderilir ve burada da aynı titizlikle indirilerek yerleştirilir. İstanbul Evden Eve Nakliyenin en önemli hizmetlerinden biri ise sigortalı taşımacılık hizmetidir. Taşınma sürecinde, müşterilerin mağdur edilmemesi adına firma ve müşteri arasında oluşturulan bir sigortadır. Taşınma esnasında oluşacak, firmadan kaynaklı herhangi bir hasarı firma karşılamakta, müşteri mağduriyetinin önüne geçerek kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Ayrıca depolama hizmeti de veren firma belirlenen ücret dahilinde, eşyaların güvenli bir şekilde depolarda muhafaza edilmesini sağlayarak nakliye hizmetini genişletmiş firmalardan biridir.

İSTANBUL EVDEN EVE TAŞIMACILIK NEDEN TERCİH EDİLMELİ?

İstanbul’dan, Türkiye’nin bütün illerine nakliye hizmeti veren Simbo İstanbul Evden Eve Nakliye firmasının, tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olmasıdır. Firma müşteri odaklı çalışıp, müşteri memnuniyetini baz alarak uygun ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Firmanın tercih edilmesine öncülük eden hizmetlerden başlıcaları şunlardır..

Ücretsiz Ekspertiz: İstanbul Evden Eve Nakliyat firmasını aradığınızda, eğer anlaşırsanız uzman ekip elemanları evinize gelerek, eşyaların ne şekilde taşınacağını, nasıl paketleneceğini, gereken koli ve paketleme malzemelerini belirler, aynı şekilde nakliye asansörü gerekip gerekmediği, kaç eleman geleceği, aracın büyüklüğü ve sayısı belirlenerek, taşıma planı oluşturulup bir fiyatlandırma yapılır.

Paketleme ve Ambalaj: Müşteriyle nakliye planı ve fiyatlandırma da anlaştıktan sonra uzman ekip eve gerek eşyaları özenli bir şekilde hasar görmesini engellemek adına paketlenir ve sarılır.

Deneyimli Eleman: Simbo İstanbul Evden Eve Nakliyat, yeterli eğitimlerden geçen deneyimli elemanlarla çalışarak alanında uzman nakliyeci, şoför ve marangozlarla bu işi yürütmektedir.

Nakliye Asansörü: İstanbul Evden Eve Nakliye Türkiye’nin neresine giderse gitsin planlar dahilinde nakliye asansörü kullanan bir firmadır. Nakliye asansörü üst katlar ve taşıması zor alanlarda büyük bir önem taşır, ayrıca hızlı güvenilir ve kolay bir taşıma ve taşınma sağlar.

Sigortalı Taşımacılık: İstanbul Evden Eve Nakliye firmasının temel motivasyonu müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Bu nedenle taşınma esnasında eşyaların zarar gelmemesi, müşterinin mağdur olmaması için nakliye sigortalı bir şekilde yapılır firmadan kaynaklı en ufak şeyde müşterinin zararı ödenerek müşteri mağduriyeti engellenir. Bu nedenle Simbo İstanbul evden eve taşımacılık en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Yorum yapın