Özel Ders Arayanlar

Özel Ders Arayanlar, her seviyeye uygun, ortaöğretim, ilkokul, lise tüm sınıflar için birebir özel matematik dersi alabileceğiniz harika bir öğretmen tavsiyesi.

Sarıyer bölgesinde bulunan öğrenciler için harika bir matematik öğretmeni tavsiyemiz bulunuyor. Matematik öğretmeni Fatma ÖZTÜRK Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden olan Marmara Üniversitesi Matematik bölümünü başarı ile bitirmiş ve İstanbul Sarıyer bölgesinde her seviyeden öğrenciye birebir veya etüt şeklinde özel matematik dersi vermektedir.

Öğrencinin evinde veya etüt odalarında özel matematik dersi almak isteyen öğrencilerin kaçırmayacağı bir fırsattır. Her konuda bilgili ve yeni nesil sorulara odaklı olarak kendi çalışma notları ile öğrencileri destekleyen tüm soruları anlaşılır bir şekilde cevaplandıran Fatma ÖZTÜRK Sarıyer’de matematik öğretmeni olarak hizmet vermektedir.

LGS, YKS (TYT, AYT) Hazırlık ve Okul Derslerine odaklı olarak sizlere ve çocuklarınıza uzaktan eğitim ile veya da evinizde birebir çocuklarınıza özel matematik dersi vermektedir. Sarıyer matematik öğretmenleri arasında en iyi ve en çok referansa sahiptir. Kurumsal olarak hizmet veren sariyerozelders.com resmi sitesi olan Fatma ÖZTÜRK Sarıyer Cumhuriyet Mahallesinde ki kurumumuzda (Hacıosman Metro Durağına 10 dk mesafede) birebir dersliklerde özel olarak her öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenmekte eksik olduğu tüm konuları tamalamaktadır.

Sarıyer matematik öğretmenleri

İstanbul Sarıyer bölgesinde en iyi matematik öğretmenleri ve uzman kadrosu ile her seviyeden öğretmene kolaylıkla ulaşabileceğiniz harika bir site. Sarıyer Matematik Öğretmenleri websitesinden tüm detatlara ulaşabilir, Sarıyer’in en iyi özel ders veren öğretmenleri ile iletişime geçebilirsiniz. Öğrencilere hem rehberlik hem de özel derslerle destekleyerek çalışma ve başarı oranlarını artırmaktadır.

Yorum yapın